Aktuality > 2019

Nominujte své favoritky do třetího ročníku Ženy Českokrumlovska

Od 1. ledna do 28. února 2019 můžete zasílat své tipy na výjimečné ženy mezi námi z regionu Český Krumlov. Hledáme ženy, které kromě rodiny a práce zvládají ještě něco navíc. Znáte je? Nominujte je! Žena českokrumlovska 2018

Kdo má být Žena Českokrumlovska?

- žena z Českého Krumlova a regionu Český Krumlov
- kromě své práce a rodiny dělá v životě něco navíc (dobrovolná činnost, lidský přístup, práce nad rámec pracovní činnosti, charitativní činnost, cokoliv, čím je výjimečná) v jakékoliv oblasti - kulturní, sociální, pedagogická, vědecká, k veřejnosti atd.
- věk min. 18 let
- nesmí to být vítězky minulých ročníků, tedy Mgr. Jana Holcová (vítězka v roce 2017) a Mgr. Alena Nováková (vítězka v roce 2018)

Svůj tip napište do formuláře, který naleznete ke stažení ZDE.

Nominující osoba může nominovat max. 2 osoby. Nominace z loňských let se mohou opakovat, ale musí být v daném roce znovu podány.

Slavnostní vyhlášení vítězky se uskuteční na galavečeru Moda Fashion day[s] 24. 3. 2019 v Zámecké jízdárně.

Nominovat můžete až do 28. února 2019. Další informace naleznete i na www.moda-fd.cz a na www.sitprorodinu.cz.

Záštitu nad výzvou Žena Českokrumlovska převzal Mgr. Dalibor Carda, starosta města Český Krumlov a hejtmanka Jihočeského kraje Mgr. Ivana Stránská.

V případě jakýchkoliv otázek se neváhejte obracet na organizátorku výzvy Hanu Šustrovou, hana.sustrova@sitprorodinu.cz, tel.: 602 178 829.