Katalog produktů a služeb > Turistické atraktivity > Český Krumlov > Archiv > Archiv významných kulturních akcí 2007

21. ročník Slavností pětilisté růže 2007

Plakát Slavností pětilisté růže, 2007, Český Krumlov

Horní 2
38101 Český Krumlov
Kontakt: Městské divadlo Český Krumlov

Telefon: +420 380 711 775
Fax: +420 380 711 841

E-mail: info.divadlo@ckrumlov.cz
WWW: www.divadlo.ckrumlov.cz

Poloha: Český Krumlov
Typ: Archiv významných kulturních akcí 2007


Další informace:


21. ročník tradičních městských renesančních slavností, situovaných do doby největšího rozkvětu města, do éry posledních Rožmberků. Téma letošního ročníku je 4. Vilémův sňatek s Polyxenou z Pernštejna L.P. 1587.

Tři dny uprostřed reje se vznešenými dámami i pány, s rytíři, kejklíři, šašky a hudebníky, měšťany, kupci i řemeslníky…
Staročeský jarmark, slavnostní historické průvody městem, rytířské turnaje, divadelní i hudební představení, vybízející k aktivní účasti…

Plné krumlovské hospody, stoly, prohýbající se pod váhou dobrého jídla a hojného pití…
Velkolepá hostina přímo na ulici, jak se na středověkou slavnost sluší!



Fotogalerie - Slavnosti pětilisté růže 2007





Čtvrtek 21.6.2007 - Nádvoří a sály Prelatury

Termín Od - Do
21.06.2007   (Čt) 10:00 - 18:00

10.00 – 18.00 Schola Historica – historické semináře, pouze pro registrované účastníky,
10.00 - 13.00 – divadelní seminář, lektor: Dominik Tesař,
13.00 – 15.00 – přestávka,
15.00 – 18.00 – seminář historického tance, lektor: Hana Tillmanová




Čtvrtek 21.6.2007 - Zahrady pivovaru Eggenberg

Termín Od - Do
21.06.2007   (Čt) 10:00 - 18:00

10.00 - 18.00 Cesta evropského meče - semináře historického šermu. Pouze pro registrované seminaristy. Lektoři: Petr Nůsek, Petr Barvík, Roman Spáčil a další osobnosti české šermířské školy. Ve spolupráci s Českou asociací šermířů a Magisterium škola šermu.

Další informace: Lektoři [PDF 138 kB]




Pátek 22. 6. 2007 - Nádvoří a sály Prelatury

Termín Od - Do
22.06.2007   (Pá) 09:00 - 23:00

10.00 - 14.00 Schola Historica – historické semináře, pouze pro registrované účastníky
Seminář historického tance, lektor: Hana Tillmanová
17.30 Základní umělecká škola v Českém Krumlově – Makarius – lidová fraška
19.00 Českokrumlovská scéna – František Zborník: Dvojí pravda o životě Viléma z Rožmberka (60 minut)
20.30 Violoncellový soubor Základní umělecké školy v Českém Krumlově
22.15 Základní umělecká škola v Českém Krumlově – Teatr Sakripanta – fraška (pro dospělé)




Pátek 22. 6. 2007 - I. Zámecké nádvoří

Termín Od - Do
22.06.2007   (Pá) 10:00 - 20:00

10.00 po celý den Staročeský jarmark s programem (do 20.00 h)
16.00 Kejklíř Půpa (30 minut)
16.30 Krless - písně a skladby hospod a tržišť, studentů a vagantů (30 min)
17.00 Příchod rychtáře s doprovodem – oficiální zahájení jarmarku, SHŠ Grál – bubenické vystoupení (10 minut)
17.45 Vojta Vrtek – kejklíř (30 minut)
18.30 Krless - písně a skladby hospod a tržišť, studentů a vagantů (30 min)
19.15 Kejklíř Půpa a klaunka Kačenka – svatební kejklování pro malé i velké děti (45 minut)




Pátek 22. 6. 2007 - Zahrady pivovaru Eggenberg

Termín Od - Do
22.06.2007   (Pá) 09:30 - 16:00

9.30 – 11.30 Klání mladých pánů - historická soutěž českokrumlovských škol v netradičních soutěžích, ve spolupráci s DDM Český Krumlov.
Páni z Rožmberka a Krumlova (ZŠ Plešivec); Páni z Hradce (ZŠ Za nádražím);
Páni z Třeboně a Landštejna (ZŠ Linecká); Páni ze Stráže (ZŠ T.G.M.);
Páni z Ústí (Občanské sdružení Soužití Český Krumlov)
12.00 Cesta evropského meče - semináře historického šermu. Pouze pro registrované seminaristy. Lektoři: Petr Nůsek, Petr Barvík, Roman Spáčil a další osobnosti české šermířské školy. Ve spolupráci s Českou asociací šermířů a Magisterium škola šermu.




Pátek 22. 6. 2007 - Náměstí Svornosti – hlavní scéna

Termín Od - Do
22.06.2007 - 23.06.2007   (Pá-So) 16:00 - 01:00

Program moderuje Petr Kronika

16.00 ZAHÁJENÍ SLAVNOSTÍ PĚTILISTÉ RŮŽE
scénář a režie: Štěpán Kryski
16.30 In Flamenus Brno – fakírská show (30 minut)
17.15 Tua Borta Praha – severská, balkánská a středověká hudba (45 minut)
18.30 Chairé Příbram - pijácké písně (50 min)
19.30 Vojta Vrtek – kejklíř (30 minut)
20.00 Soubor historických tanců Fioretto – výuka renesančních lidových tanců (30 min)
21.00 FRESCA – historický komponovaný program
účinkují: skupiny historického šermu Grál, Kvartet a Páni Krašova, Harcíři, taneční soubory Fioretto, Regii Carolis Regis, Alla Danza,, Fioretto, Calyculus, Salome, hudební skupiny Chairé, Dubia Fortuna, Brass Quintet, Vojta Vrtek, kejklíř Půpa a klaunka Kačenka, In Flamenus a další
scénář a režie: Jan Vozábal

23.00 Krless – koncert skupiny, zabývající se interpretací evropské hudby období vrcholného středověku a hostů
01.00 ukončení programu v historickém centru města




Pátek 22. 6. 2007 - NOČNÍ OHŇOVÝ PRŮVOD MĚSTEM

Termín Od - Do
22.06.2007   (Pá) 22:30 - 23:00

22.30 NOČNÍ OHŇOVÝ PRŮVOD MĚSTEM
trasa: II. zámecké nádvoří – Latrán – Radniční – náměstí – Horní ulice




Pátek 22. 6. 2007 - Synagoga, Linecká ulice

Termín Od - Do
22.06.2007   (Pá) 21:00 - 22:30

21.00 Písně a tance před branami renesance a Evropy 15. století - Kvinterna Český Krumlov, hudební režie Dr. Hana Blochová a Chorea Historica Praha, choreografie prof. Eva Kröschlová




Pátek 22. 6. 2007 - Městský park - Středověké hry

Termín Od - Do
22.06.2007   (Pá) 17:30 - 21:00

Zajišťuje Antonín Plamínek Pazdera
17.30 - 21.00 Aktivní zábava pro návštěvníky slavností v podobě středověkých her – kolotoč, historické houpačky, koňokol, trampolína, katapult, otočný žebřík, vržnice švejcarkou a další




Pátek 22. 6. 2007 - Dvoreček Hotýlku U malého Vítka, Panská ulice

Termín Od - Do
22.06.2007   (Pá) 16:30 - 23:00

16.30 Petr Theimer – kejkle (30 minut)
17.30 Skupina historického tance Alla Danza, SHŠ Kvartet a Páni Krašova - Zásnuby pana Petra Voka (35 min)
18.00 - 20.00 přestávka
20.00 Quanti minoris Brno - zhudebněná poezie středověkých autorů (60 minut)
22.00 Tua Borta Praha - severská, belkánská a středověká hudba (60 minut)




Pátek 22. 6. 2007 - Široká ulice

Termín Od - Do
22.06.2007   (Pá) 17:00 - 22:00

Hostina na ulici – historická krčma s nabídkou specialit, s možností posezení u bytelných stolů
17.00 Elthin - středověká hudba v podání plzeňského dua (60 minut)
18.00 In Flamenus Brno – představení s biči (30 minut)
19.00 Dubia Fortuna – středověká hudba (30 minut)
20.00 SHŠ Kvartet – šermířské ukázky (15 minut)
21.00 Elthin - středověká hudba v podání plzeňského dua (60 minut)




Pátek 22. 6. 2007 - Kostel Sv. Martina

Termín Od - Do
22.06.2007   (Pá) 19:00 - 20:00

19.00 Marta Vávrová, Zlatá Koruna - české lidové písně




Sobota 23. 6. 2007 - I. Zámecké nádvoří

Termín Od - Do
23.06.2007   (So) 09:00 - 21:00

09.00 po celý den Staročeský jarmark s programem (do 21.00 h)
10.00 Pouliční divadlo Viktora Braunreitera - Pohádka o Sněhurce (30 minut)
10.45 Vojta Vrtek – kejklíř (30 minut)
11.30 Dubia Fortuna – středověká muzika (30 minut)
12.00 Harcíři Rokycany – šermířské ukázky (15 minut)
12.30 Dubia Fortuna – středověká muzika (30 minut)
13.30 Pouliční divadlo Viktora Braunreitera - Romeo a Julie (30 minut)
15.00 Lakomá Barka Český Krumlov- lidové a renesanční písně (60 minut)
17.00 Pouliční divadlo Viktora Braunreitera - Aucassin a Nicoletta (20 minut)
18.30 Harcíři Rokycany – šermířské ukázky (15 minut)
19.30 Lakomá Barka Český Krumlov- lidové a renesanční písně (60 minut)




Sobota 23. 6. 2007 - Náměstí Svornosti – hlavní scéna

Termín Od - Do
23.06.2007   (So) 09:00 - 24:00

Program moderuje Petr Kronika

10.00 Dubia Fortuna – středověká muzika (20 minut)
10.30 Skupina historického tance Alla Danza - Zásnuby pana Voka (35 minut)
11.30 In Flamenus – Ozvěny orientu (25 minut)
12.15 Skupina historického tance Calyculus (15 minut)
12.30 Zahraniční host Giostra Cavalleresca di Sulmona (Itálie) – praporečnická a bubenická škola (30 minut)
13.20 Igric Chomutov- historizující folk (50 min)
14.20 Vojta Vrtek a kejklíř Půpa – jedinečné kejklířské duo (25 minut)
15.00 SLAVNOSTNÍ KOSTÝMOVANÝ PRŮVOD MĚSTEM S CEREMONIÍ NA NÁMĚSTÍ SVORNOSTI
průvod projde po trase: Horní ulice - náměstí Svornosti - ceremonie - Široká - Dlouhá - Latrán – Nové město – pivovarské zahrady
scénář a režie: Štěpán Kryski, historický průvod: Kateřina Slavíková
16.30 Rožmberská kapela - koncert (50 minut)
17.30 Kejklíř Půpa - kejklíř (30 minut)
18.00 SHT Salome – historický tanec (15 minut)
18.20 Green Regiment – mušketýrská jednotka v akci (15 minut)
18.45 Farha Český Krumlov, studio orientálního tance (45 minut)
20.00 Quanti minoris Brno - zhudebněná poezie středověkých autorů (70 minut)
21.10 Zahraniční host Giostra Cavalleresca di Sulmona (Itálie) – praporečnická a bubenická škola (30 minut)
22.00 Dubia Fortuna – Taberna mundus – večerní koncert středověké kapely a jejích hostů
24.00 ukončení programu v historickém centru města




Sobota 23. 6. 2007 - Dvoreček Hotýlku U malého Vítka, Panská ulice

Termín Od - Do
23.06.2007   (So) 09:00 - 23:00

10.00 Základní umělecká škola Český Krumlov – Pohádka o Matějovi
11.00 Studio dell´arte České Budějovice - Dlouhý, Široký a Bystrozraký
12.00 - 15.00 přestávka
15.30 Igric Chomutov- historizující folk (60 minut)
17.00 Studio dell´arte České Budějovice - Šípková Růženka
18.00 - 20.00 přestávka
20.00 Flagrans Plzeň- hudba dob dávno minulých (60 minut)
22.00 Studio dell´arte České Budějovice - Don Giovanni




Sobota 23. 6. 2007 - Na Ostrově

Termín Od - Do
23.06.2007   (So) 09:00 - 19:00

Po celý den lze shlédnout a vyzkoušet si stará řemesla, jako jsou točení na kopacím kruhu, předení na kolovratu, tkaní na stavu, ukázky stříhání ovcí, to vše v doprovodu zpívaných lidových písní. Navíc několik živých překvapení. Program zajišťují občanská sdružení Společenství Kalamandra a Textilní dílna Gawain.




Sobota 23. 6. 2007 - Jižní terasy Státního hradu a zámku Český Krumlov

Termín Od - Do
23.06.2007   (So-Ne) 24:00 - 00:10

24.00 SLAVNOSTNÍ OHŇOSTROJ a Antický průvod na řece Vltavě
Plavbu vorů zajišťuje firma Voroplavba Český Krumlov, ohňostroj zajišťuje Jiří Honc a Zdeněk Štěpánek, délka cca 10 minut.




Sobota 23. 6. 2007 - Městský park - Středověké hry

Termín Od - Do
23.06.2007   (So) 11:30 - 19:00

Zajišťuje Antonín Plamínek Pazdera

11.30 - 19.00 Aktivní zábava pro návštěvníky slavností v podobě středověkých her - kolotoč, historické houpačky, koňokol, trampolína, katapult, otočný žebřík, vržnice švejcarkou a další




Sobota 23. 6. 2007 - Nádvoří a sály Prelatury

Termín Od - Do
23.06.2007   (So) 10:00 - 23:00

10.00 SHŠ Grál - Šermířská pohádka (40 minut)
11.15 Divadlo Studna Hosín - Princ Jaromil - ... doznívá flašinet, oponka se otevírá a lipoví umělci rozehrávají jarmareční příbeh o princi, jemuž ke štěstí pomůže moudrost potulných komediantů... (45 minut)
12.30 Základní umělecká škola Český Krumlov – Makarius – lidová fraška
14.00 Divadlo Alfa Plzeň – Tři mušketýři - maňásková groteska podle stejnojmenného románu Alexandra Dumase (55 minut)
16.00 Divadlo Alfa Plzeň – Tři mušketýři - maňásková groteska (55 minut)
18.00 Českokrumlovská scéna – František Zborník: Dvojí pravda o životě Viléma z Rožmberka (60 minut)
20.00 Divadlo Alfa Plzeň – Tři mušketýři - maňásková groteska (55 minut)
22.30 Českokrumlovská scéna – František Zborník: Dvojí pravda o životě Viléma z Rožmberka (60 minut)




Sobota 23. 6. 2007 - Synagoga, Linecká ulice

Termín Od - Do
23.06.2007   (So) 19:00 - 21:00

17.30 Dětský sbor Základní umělecké školy v Českém Krumlově - Medvíďata s hosty – Ozvěny duchovní hudby.




Sobota 23. 6. 2007 - Hotel Růže - Jezuitský sál

Termín Od - Do
23.06.2007   (So) 18:00 - 21:00

18.00 Skupina historických tanců Fioretto a skupina Chairé – program českokrumlovského a příbramského souboru (60 minut)
20.00 Skupina historických tanců Regii Caroli Regis a Rožmberská kapela (60 minut)




Sobota 23. 6. 2007 - Hradební ulice, scéna českokrumlovských Bratrů z Růže

Termín Od - Do
23.06.2007   (So) 11:00 - 19:30

11.00 Bratři z Růže - Ostrov pokladů (30 minut)
13.00 Bratři z Růže - ukázky šermířského umění středověkých landsknechtů (30 minut)
19.00 Bratři z Růže - Honza a loupežníci (30 minut)




Sobota 23. 6. 2007 - Kostel Sv. Martina, Městský park

Termín Od - Do
23.06.2007   (So) 22:30 - 23:30

22.30 Nocturno – Josef Krušina – Renesanční a barokní varhany.




Sobota 23. 6. 2007 - Klášterní kostel

Termín Od - Do
23.06.2007   (So) 11:00 - 12:10

11.00 Chairé Příbram - koncert duchovní hudby (70 minut)




Sobota 23. 6. 2007 - Zahrady pivovaru Eggenberg

Termín Od - Do
23.06.2007 - 24.06.2007   (So-Ne) 10:00 - 03:00

10.00 – 22.00 RŮŽE A MEČ aneb rytířská aréna
program po celý den: rytířská scéna, historické hry pro děti i dospělé,
10.00 - zahájení soutěžního klání českého rytířstva - přehlídka skupin historického šermu - po celý den
16.00 - příchod historického průvodu
16.30 - program pro vladaře a jeho hosty
17.15 - odchod družiny vladaře
17.30 - pokračování programu
20.30 Merlet - renesanční duely
21.15 - závěrečné defilé a slavnostní zakončení klání s historickým programem
23.00 – 00.30 Shannon Praha – keltská hudba
01.15 - 03.00 Poitín Plzeň- irská, bretaňská a keltská hudba




Neděle 24. 6. 2007 - I. Zámecké nádvoří

Termín Od - Do
24.06.2007   (Ne) 09:00 - 17:00

09.00 po celý den Staročeský jarmark s programem (do 17.00 h)
10.00 Vojta Vrtek – kejklíř (30 minut)
11.00 SHŠ Grál - Turnajíček pro děti (45 minut)
12.00 Dubia Fortuna – písně středověku (30 minut)
12.30 Petr Theimer – kejklíř (30 min)
14.00 Pouliční divadlo Viktora Braunreitera - Červená Karkulka (30 minut)
15.00 Kapka – české lidové písničky v podání českokrumlovské skupiny




Neděle 24. 6. 2007 - Nádvoří a sály Prelatury

Termín Od - Do
24.06.2007   (Ne) 10:00 - 16:00

10.00 Kejlíř Půpa a klaunka Kačenka – hry pro děti, kejkle (60 minut)
11.00 SHŠ Páni z Kolína – šermířský zpěv a píšťaly (30 minut)
12.00 Skupina historického tance Alla Danza (40 minut)
13.00 Krumlov guitar classic duo - Radek Interholz a Jindra Čapek - Od renesance po současnost
14.30 Šárka Havlíková a Lucie Carascová - Renesanční variace
16.00 Exfanta Kaplice - Světské renesanční popěvky




Neděle 24. 6. 2007 - Dvoreček Hotýlku U malého Vítka, Panská ulice

Termín Od - Do
24.06.2007   (Ne) 10:00 - 16:00

11.00 Studio dell´arte České Budějovice – Pohádka O Popelce
12.00 - 15.00 přestávka
15.00 Studio dell´arte České Budějovice – Zlatovláska




Neděle 24. 6. 2007 - Náměstí Svornosti – hlavní scéna

Termín Od - Do
24.06.2007   (Ne) 10:00 - 17:00

10.00 Lakomá Barka Český Krumlov – historizující folk a lidové písně (45 minut)
11.00 Skupina historického tance Regii Caroli Regis - výuka tanců pro děti (30 minut)
11.30 Vojta Vrtek – kejklíř (30 minut)
12.00 Kapka – české lidové písničky v podání českokrumlovské skupiny (45 minut)
13.00 Lakomá Barka Český Krumlov – historizující folk a lidové písně (45 minut)
14.00 Green Regiment – mušketýrská jednotka v plné síle (15 minut)
14.15 Průchod alegorického historického průvodu náměstím na zahájení Živých šachů (MD-náměstí-I.ZN-otáčko) - šachový průvod
14.45 Flagrans - hudba dob dávno minulých (60 minut)
16.15 PŘÍCHOD HISTORICKÉHO ALEGORICKÉHO PRŮVODU A ZAKONČENÍ SLAVNOSTÍ, scénář a režie: Štěpán Kryski, průvod: Kateřina Slavíková
17.00 Ukončení programu




Neděle 24. 6. 2007 - Otáčivé hlediště v Zámecké zahradě

Termín Od - Do
24.06.2007   (Ne) 15:00 - 16:00

15.00 Živé šachy - šachová partie s živými figurami na šachovnici 12 x 12 m
scénář: František Zborník, režie: Jaroslav Kubeš, kostýmy : Jakub Baran
15.45 ALEGORICKÝ HISTORICKÝ PRŮVOD
průvod projde po trase: Otáčivé hlediště - Zámek - Latrán - Radniční ulice - náměstí Svornosti - ceremonie - Horní ulice




Neděle 24. 6. 2007 - Hotel Růže, Jezuitský sál

Termín Od - Do
24.06.2007   (Ne) 11:00 - 12:00

11.00 Hudební matiné Českokrumlovského městského pěveckého sboru Perchta a Smyčcového orchestru Český Krumlov




Neděle 24. 6. 2007 - Kostel Sv. Víta

Termín Od - Do
24.06.2007   (Ne) 17:00 - 18:00

17.00 Koncert chrámových sborů Velešín a Český Krumlov




Šatlavská ulice

Termín Od - Do
22.06.2007   (Pá) 10:00 - 24:00
23.06.2007   (So) 10:00 - 24:00
24.06.2007   (Ne) 10:00 - 24:00

Slavnosti v šatlavě - hostina na ulici s programem




Široká ulice

Termín Od - Do
22.06.2007   (Pá) 14:00 - 24:00
23.06.2007   (So) 10:00 - 24:00
24.06.2007   (Ne) 10:00 - 18:00

Hostina na ulici – historická krčma s nabídkou středověkých specialit, s možností posezení u bytelných stolů




Speciální nabídka

Termín Od - Do
22.06.2007 - 24.06.2007   (Pá-Ne) 10:00 - 18:00

EGON SCHIELE ART CENTRUM a REGIONÁLNÍ MUZEUM V ČESKÉM KRUMLOVĚ poskytuje všem držitelům vstupenky na Slavnosti pětilisté růže 50 % slevu na vstupném.




Změna programu vyhrazena!





PŘEDPRODEJ VSTUPENEK


INFOCENTRUM ČESKÝ KRUMLOV
nám. Svornosti 2, 381 01 Český Krumlov
tel.: +420 380 704 621,
fax: +420 380 704 619
e-mail: info@ckrumlov.cz

UNIOS TOURIST SERVICE
Zámek 57 – 1.nádvoří, 381 01 Český Krumlov
Tel.: 380 725 110, 380 725 119
e-mail: tourist.service@unios.cz




Vstupenky


Permanentní - Pátek 22.6.+ Sobota 23.6.
dospělí : 200 Kč
děti do 15 let: 50 Kč
obyvatelé města : 100 Kč*
studenti: 100 Kč **

Pátek 22.6.
dospělí : 100 Kč
děti do 15 let : 50 Kč
obyvatelé města : 50 Kč*
studenti: 50 Kč **

Sobota 23.6.2006
dospělí : 150 Kč
děti do 15 let : 50
obyvatelé města : 80 Kč*
studenti: 80 Kč **

*) zakoupit lze pouze v předprodeji
**) pouze držitelé ISIC

Zdarma:
děti do 10 let, ZTP, ZTP/P, návštěvníci v historických kostýmech a každý návštěvník v neděli 24.6.

Objednané vstupenky lze vyzvednout v Infocentru do 15.6. do 18:00. Při zaslání na dobírku účtujeme poštovné.




PRODUKCE


MĚSTSKÉ DIVADLO ČESKÝ KRUMLOV o.p.s.
Horní Brána 2, 381 01 Český Krumlov
tel.+fax: +420 380 711 775
e-mail: info.divadlo@ckrumlov.cz




Pořadatelé


Město Český Krumlov
Městské divadlo Český Krumlov
Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s r.o.




Schwan-STABILO ČR, s.r.o. - hlavní partner akce


Schwan-STABILO ČR, s.r.o.

Schwan-STABILO ČR, s.r.o. nabízí zajímavá pracovní místa ve stabilní a prosperující zahraniční společnosti (tel.: +420 380 765 102)

Společnost se v roce 2006 přihlásila k „Sociální chartě“ odborového svazu IG Metall a mezinárodního spolku IBBH zajišťující vysoký pracovní a sociální standart všem pracovníku holdingu Schwan STABILO.




Schwan Cosmetics CR, s.r.o. - hlavní partner akce


Schwan Cosmetics CR, s.r.o.




VAK JČ, a.s. - hlavní partner akce


VAK JČ, a.s.




Partneři


Čečetka v.o.s.
Hotel Růže
VERA, spol. s.r.o.
VIDOX s.r.o.
KVASAR - mzdy a personalistika, www.kvasar.cz




Mediální partneři


Český rozhlas České Budějovice
Jihočeský kurýr
Oficiální informační systém Český Krumlov
Ozvěny
Partžurnál
Radio Faktor
RTA jižní Čechy




Termíny do roku 2010

Termín Od - Do
20.06.2008 - 22.06.2008   (Pá-Ne)
19.06.2009 - 21.06.2009   (Pá-Ne)
18.06.2010 - 20.06.2010   (Pá-Ne)




Oslavujte s Českým Krumlovem!





15 let na Seznamu světového dědictví UNESCO!





Program a brožura slavností ke stažení - CZ, DE, EN, RU





Fotogalerie - 20. ročníku Slavností pětilisté růže 2006