Katalog produktů a služeb > Turistické atraktivity > Český Krumlov > Zážitkové programy

Zážitkové jízdy Segway Český Krumlov

Zastávka na focení a výhled Projížďka na SEGWAY po Českém Krumlově

Latrán 138, u restaurace Jelenka
38101 Český Krumlov
Kontakt: Martin Proško

Telefon: +420 608 525 254

E-mail: info@g-power.cz
WWW: www.g-power.cz

Poloha: Český Krumlov
Typ: Zážitkové programy

Poloha na mapě


Nabízené služby:

  • Rezervace vstupenek, objednávky
  • On-line rezervace vstupenek


Seznam nabídek:


Nabízíme atraktivní zážitkové jízdy na SEGWAY po Českém Krumlově. Výběr je možný ze třech tras (60, 120 a noční 120 min). Po celou dobu vám bude k dispozici náš průvodce, který vás na stroji zaučí a trasu absolvuje s vámi. Po celou dobu jízdy se vám věnuje a v případě potřeby bude nápomocen. Jízda na SEGWAY je jednoduchá a rychle pochopitelná (zaučení je mimo placený čas a trvá cca 7 min.). Pohyb pouze na dvou kolech je proto bezpochyby nevšední a nezapomenutelný zážitek. Rezervaci můžete provést zde a nebo na www.segwayceskykrumlov.com...Dárkový voucher


Dárkový voucher logo G-POWER s.r.o.

Zahájili jsme prodej dárkových voucherů na Segway Tour v Českém Krumlově. V nabídce jsou čtyři typy – TRASA 1 30 min., TRASA 2 60 min. , TRASA 3 120 min. a TRASA 4 120 min. Ve všech případech se vám bude věnovat zkušený průvodce, který vás na strojích zaučí a dohlédne na vaší bezpečnost. Voucher je vhodným dárkem ke každé příležitosti, např. k narozeninám, svátku, výročí atd. Voucher je možné objednat emailem na info@g-power.cz, telefonicky na tel. +420 608 966 033 a nebo on-line na www.segwayceskykrumlov.com. DOPŘEJTE SVÝM BLÍZKÝM NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK.

Možnosti: bezhotovostní platba, možnost platby EUR

Typ nabídky: pro jednotlivce i skupiny
..Segway jízda v Českém Krumlově trasa č.1 60 min.


Segway - ekologie a pohodlí Projížďka na Segway s instruktorem

Trasa č.1 trvá 60 minut a vede centrální částí Českého Krumlova za využití méně frekventovaných ulic, aby byl zážitek z jízdy co nejméně rušen turistickým ruchem, ale aby bylo přesto možné nahlédnout do středověkých koutů města, které svou malebností dokreslí celkový dojem s jízdy. V rámci této trasy budete mít možnost vidět celé město z výšky a také se projedete okolo řeky, kde Vám Český Krumlov ukáže svou idylickou tvář v podobě hezké přírody a impozantních pohledů na starou zástavbu. Po celou dobu je vám k dispozici radou a pomocí náš průvodce, který v případě jakýchkoliv okolností situaci vyřeší. Průvodce vás zaučí jak se na stroji chovat a jak ho řídit. Celá procedura je velmi jednoduchá a čas potřebný pro její absolvování se nezapočítává do ceny. Tuto trasu si můžete objednat na telefonním čísle +420608525254, emailem na info@g-power.cz, www.segwayceskykrumlov.com.

Možnosti: možnost sjednat prohlídku mimo provozní dobu, bezbariérový přístup, možnost platby EUR

Typ nabídky: pro skupiny

Počet osob v prohlídce: Od 2 Do 5

Další informace: Popis trasy [PDF 427 kB]


Ceník platný: 01.04.2020 - 31.12.2020

Položka mj cena /mj
Segway jízda v Českém Krumlově trasa č.1 60 min.
60 minut jízdy na SEGWAY s instruktorem
dvě osoby2500 Kč..Dobrodružná Segway jízda v Českém Krumlově a okolí trasa č.2 120 min.


Mapa trasy Adventure tour Adventure tour Adventure tour

Trasa č.2 trvá 120 minut a je možné ji objednat až pro čtyři osoby. Absolvujete ji vždy se zkušeným průvodcem, který vás před jízdou na stroji zaučí a bude vám po celou dobu k dispozici. Zakoupením této Adventure trasy získáte nádherný výlet do okolí Českého Krumlova obohacený o adrenalinové prvky, jako jsou například dobytí Křížové hory a Segway outdoor po Smutném lese, které jistě rozbuší vaše sportovní srdce. Jízda v terénu po lesních cestách na Segway je opravdovým zážitkem, který vás uvolní a na chvíli vám dovolí zapomenout na všední starosti. Trasa je přiměřeně náročná a určitě ji zvládne každý zdravý jedinec, nicméně je primárně určena pro zákazníky se sportovní povahou a s jistým smyslem pro vzrušení. Ochrannou přilbu zapůjčujeme zdarma a pro vyšší bezpečnost je nutné mít stabilní obuv. Adventure tour se však nejede pouze v terénu, ale také vás zavede do okrajových částí Českého Krumlova, kde vás nechá nahlédnout do malebných uliček a idylických zákoutí, kam se standardní turistika nedostane. V případě výrazné nepřízně počasí vám bude nabídnuta náhradní alternativa. Tuto trasu si můžete objednat na telefonním čísle +420608525254, emailem na info@g-power.cz, www.segwayceskykrumlov.com.

Možnosti: možnost sjednat prohlídku mimo provozní dobu, bezbariérový přístup, možnost platby EUR

Typ nabídky: pro skupiny

Počet osob v prohlídce: Od 2 Do 4


Ceník platný: 01.04.2020 - 31.12.2020

Položka mj cena /mj
Dobrodružná Segway jízda v Českém Krumlově a okolí trasa č.2 120 min.
120 minut jízdy na Segway v terénu s instruktorem až pro čtyři osoby
dvě osoby3200 Kč..Magická noční Segway jízda v Českém Krumlově trasa č.3 120 minut


Noční Český Krumlov Mapa trasy

Trasa č.3 trvá 120 minut a lze ji zakoupit pro dvě až čtyři osoby. Trasu absolvujete se zkušeným průvodcem, který vás na stroji zaučí a celou dobu vás povede. Trasa je koncepčně nastavena tak, aby jste se mohli pokochat krásami nočního osvětleného Krumlova a uviděli zámek i město z netradičního pohledu. Průvodce vás provede historickým centrem města včetně méně navštěvovaných míst, které ve vás díky tajemné hře světla a stínu jistě zanechají výjimečné vzpomínky s nádechem tajemna a mystiky. Středověk, který je v Českém Krumlově vidět na každém kroku je opředen bájnými příběhy z dob dávno minulých a je ten pravý zážitek, který si nemůžete nechat ujít. Jen málo míst na světě ve vás může zanechat takto nesmazatelnou vzpomínku. Tuto trasu můžete absolvovat pouze po předchozí rezervaci na mailu info@g-power.cz, na telefonu +420 608525254 a nebo na www.segwayceskykrumlov.com.

Možnosti: možnost sjednat prohlídku mimo provozní dobu, bezbariérový přístup, možnost platby EUR

Typ nabídky: pro skupiny

Počet osob v prohlídce: Od 2 Do 4


Ceník platný: 01.04.2020 - 31.12.2020

Položka mj cena /mj
Magická noční Segway jízda v Českém Krumlově trasa č.3 120 minut
Noční projížďka na Segway po Českém Krumlově s instruktorem 120 minut. Možno zakoupit pouze pro dvě osoby s možností dokoupení až pro čtyři osoby. Cena za osobu 1500,-Kč
dvě osoby3200 Kč..Segway svatba


Segway svatba Segway svatba

Mezi aktivity naší půjčovny patří také možnost ozvláštnit novomanželům svatební den. Historické jihočeské město Český Krumlov podobně jako zámek Hluboká patří mezi oblíbená místa, kde budoucí manželé chtějí stvrdit svůj manželský slib. Je to dáno lukrativními interiéry a exteriéry, které se k podobným akcím přímo vybízejí. V dnešní době, kdy je dostupné prakticky všechno se mladí lidé snaží svůj slavnostní den něčím oživit, aby se právě tím stal nezapomenutelným. Svatební obřady se dnes provádějí na různých místech ať už to jsou vrcholy hor,pod vodou, na lodi a nebo teď nově na Segway. Naše firma vám může svatbu na Segway pomoci zařídit a vždy to pro nás bude prestižní záležitost. Do vašeho soukromí zasahujeme co možná nejméně a nikterak nenarušujeme plánovaný průběh. Vždy se snažíme vyhovět jakémukoliv individuálnímu požadavku. Není problém se vám věnovat hned po obřadu a absolvovat tzv. spanilou jízdu na Segway po středověkém centru města a blízkého okolí. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na mailu info@g-power.cz a my už se s vámi domluvíme na konkretních podrobnostech.
..Segway promotion


logo G-POWER s.r.o. Segway promotion Segway promotion Segway promotion Segway promotion

Segway přitahuje svou pozornost kdykoliv a kdekoliv se objeví. Je to jeden z nejvhodnějších marketingových nástrojů pro Vaši společnost a v dnešním reklamou přehlceném prostředí z Vás udělá vítěze vyčnívajícího z řady. Začleňte jej do Vaší kampaně a jeho výkon Vás unese. Skvěle se osvědčil při pouliční reklamě, v pěších zónách, v obchodních domech a při propagačních akcích v rámci různých typů veletrhů.
Díky svému statusu „chodec“ smí Segway jezdit venku i uvnitř, prostě všude tam, kde se dostanete pěšky. Díky speciálním pneumatikám nezanechá čáry na žádném povrchu. Jeho revoluční vzhled a unikátnost zaujme všechny kolemjdoucí. Postavte na Segway své promotérky či promotéry a sledujte, jak jejich produktivita roste. Mohou pokrýt více než dvakrát větší oblast za poloviční čas nebo jen nechat zástupy zvědavců přijít k nim. Je to zcela netradiční a efektivní způsob propagace Vašich produktů a Vaší společnosti.
Svěřte se do našich rukou a my pro Vás na míru připravíme, polepíme a na Segway uchytíme reklamní poutače a štítky s kapsami na propagační letáky a výrobky. Náš personál se postará o zaškolení Vašich zaměstnanců pro bezpečnou jízdu na Segway.

CO NABÍZÍME?
1. Dovezeme Segway na místo, kam potřebujete
2. Vybavíme Segway držáky na reklamní poutače i s kapsami na letáky
3. Připravíme reklamní materiály nebo použijeme Vámi dodané ( dle potřebné specifikace )
4. Zaškolíme Váš personál a budeme nápomocni
5. Po akci si Segway odvezeme
WWW.G-POWER.CZ

Možnosti: možnost platby EUR

Typ nabídky: pro jednotlivce i skupiny

Další informace: Segway promotion [PDF 937 kB]
..Segway experience


logo G-POWER s.r.o. Segway experience Segway experience Segway experience Segway experience Leták segway experience

Ohromte své obchodní partnery, významné zákazníky, pracovité zaměstnance nebo diváky. Na setkání s tímto jedinečným dopravním prostředkem budou všichni dlouho vzpomínat a na teambuildingových akcích při soutěžících na Segway se perfektně pobavíte a odreagujete.

Segway díky svým výkonným elektromotorům vyvine rychlost až 21 km/h, speciální pneumatiky pak zajistí, že nezanechá žádné stopy na jakémkoliv povrchu. Po celou dobu akce Vám budou k dispozici naši instruktoři.
Druhy Segway:
i2 – určen pro snadnou jízdu za každého počasí v lehkém terénu
X2 – terénní pneumatiky, širší stopa – jízda za každého počasí i v náročném terénu

CO NABÍZÍME?
1. Dovezeme Segway na místo, kam potřebujete
2. Dle místa konání připravíme konkrétní způsob zábavy na Segway ( slalom, jízda na čas, volná jízda )
3. Konání v každém ročním období
4. Po celou dobu akce jsou k dispozici naši instruktoři
5. Po akci si Segway odvezeme

Možnosti: možnost platby EUR

Typ nabídky: pro skupiny

Počet osob v prohlídce: Od 4 Do 8

Další informace: Segway experience [PDF 344 kB]
..Segway prodej - servis


logo GSI-distribution s.r.o.

Zajišťujeme chod pobočky jediného autorizovaného distributora v ČR – firmy GSI Distribution s.r.o. Praha, čerpáme tak z více než šestiletého knowhow v této oblasti. Najdete nás v sídle pobočky na adrese J.Š. Baara 77 v Českých Budějovicích nebo se s nabízenými produkty můžete seznámit na www.g-power.cz. V naší prodejně vám stroje odborně předvedeme a zodpovíme vaše případné otázky.

Typ nabídky: pro jednotlivce i skupiny
..Promo video - SEGWAY

Fotogalerie

Showroom G-Power v Českých Budějovicích Showroom G-Power v Českých Budějovicích Showroom G-Power v Českých Budějovicích Showroom G-Power v Českých Budějovicích
Promo akce G-Power - Segway v Českých Budějovicích Promo akce G-Power - Segway v Českých Budějovicích Promo akce G-Power - Segway v Českých Budějovicích Promo akce G-Power - Segway v Českých Budějovicích
G-Power - Segway Tour v Českém Krumlově G-Power - Segway Tour v Českém Krumlově G-Power - Segway Tour v Českém Krumlově G-Power - Segway Tour v Českém Krumlově
G-Power - Segway Tour - Trasa 1 G-Power - Segway Tour - Trasa 1 G-Power - Segway Tour - Trasa 1 G-Power - Segway Tour - Trasa 1
G-Power - Segway Tour - Trasa 1 G-Power - Segway Tour - Trasa 2 G-Power - Segway Tour - Trasa 2 G-Power - Segway Tour - Trasa 2
G-Power - Segway Tour - Trasa 2 G-Power - Segway Tour - Trasa 2 G-Power - Segway Tour - Noční trasa G-Power - Segway Tour - Noční trasa
G-Power - Segway Tour - Noční trasa G-Power - Segway Tour - Noční trasa G-Power - Segway Tour - Noční trasa G-Power - Segway Tour - Noční trasa
G-Power - Segway Tour - Noční trasa G-Power - Segway svatba G-Power - Segway svatba G-Power - Segway svatba
G-Power - Segway svatba G-Power - Segway svatba G-Power - Segway svatba G-Power - Segway svatba
G-Power - Segway svatba G-Power - Segway svatba G-Power - Segway svatba G-Power - Segway svatba

Další nabídky: