Katalog produktů a služeb > Turistické atraktivity > Český Krumlov > Archiv > Archiv významných kulturních akcí 2013

Sv. Valentýn v Českém Krumlově, 2013

Valentýn - ilustrativní foto Český Krumlov v zimním čase

Náměstí Svornosti 2
38101 Český Krumlov
Kontakt: Infocentrum Český Krumlov

Telefon: +420 380 704 622

E-mail: info@ckrumlov.cz
WWW: www.ckrumlov.cz/info

Poloha: Český Krumlov
Typ: Archiv významných kulturních akcí 2013Seznam nabídek:


Překvapte svou drahou polovičku nezapomenutelným Valentýnským programem!

Utečte z každodenního shonu a všednosti na jedinečné místo, kde budete mít čas jeden pro druhého, do Českého Krumlova. Malebné uličky a skrytá zákoutí středověkého města jsou jako stvořené pro romantické procházky. Připravili jsme pro Vás příjemný Valentýnský den, ale také originální dárkové pobyty. Vybírat můžete i z nabídky speciálních menu v českokrumlovských restauracích nebo z romantických pobytových balíčků místních hotelů a pensionů...Valentýnská přání


Valentýnská přání

Den sv. Valentýna je nepochybně příležitost potěšit Vaší partnerku. Každou ženu určitě nadchne, když jí dáte najevo, že na ní myslíte. Způsobů jak vyjádřit lásku je mnoho, jedním z nejjednodušším, ale velice účinným je poslat Valentýnské přání. Připravili jsme pro Vás několik kytic, ke kterým už stačí připojit jen pár vlastních slov a zaslat své milované.
..Sv. Valentýn u Seidlů

Termín Od - Do
09.02.2013 - 10.02.2013   (So-Ne) 09:00 - 15:00

Sv. Valentýn u Seidlů

Chcete mít věčnou vzpomínku na Vaši lásku? PŘIJĎTE SE S PARTNEREM VYFOTIT do Musea Fotoateliér Seidel!

Fotografování bez prohlídky: 70,- Kč
Každý další snímek: 60,- Kč
Fotografování s prohlídkou: pár za 200,- Kč, ostatní za běžné vstupné + 50,- Kč

Nově: více kostýmů a doplňků pro ženy, muže i děti.

Bonus: Když si pár naplánuje svatbu do konce roku 2013 a prokáže se Valentýnskými snímky od Seidelů, získá svatební snímky ve Fotoateliéru Seidel zdarma!

Fotografie dostanete e-mailem, popř. možnost tisku na místě. Pro stylové foto doporučujeme zapůjčení kostýmů v agentuře Kultur-Kontakt. Najděte si vhodný kostým na www.kultur-kontakt.cz a získejte 10% slevu na jeho zapůjčení.

Rezervace nutná na www.seidel.cz nebo na telefonu 380 712 354, e-mail: info@seidel.cz, změna programu vyhrazena

Místo konání: Museum Fotoatelier Seidel, Český Krumlov
..Dárkový den

Termín Od - Do
01.01.2013 - 31.12.2013   (Po-Ne)

Dárkový den v Českém Krumlově - ilustrativní foto

Přemýšlíte, jak netradičně oslavit svátek sv. Valentýna se svou drahou polovičkou? Vyzkoušejte náš dárkový den v Českém Krumlově. Čeká Vás prohlídka unikátní expozice Musea Fotoateliér Seidel, z něhož si na památku odnesete originální tematickou fotografii (13 x 18 cm) v dobových kostýmech a kulisách. Jelikož láska prochází žaludkem, další část programu spočívá v návštěvě restaurace hotelu Zlatý anděl**** přímo na krumlovském náměstí. Tam ochutnáte rožmberské menu sestavené šéfkuchařem. Také se můžete těšit na procházku městem s "utrženým sluchátkem", audioguidem.


Ceník platný: 08.02.2013 - 17.02.2013

Položka mj cena /mj
Dárkový den v Českém Krumlově
Dárkový den obsahuje: Rožmberské menu (v poznámce prosíme uveďte požadovaný čas); fotoportrét, prohlídku Musea Fotoateliéru Seidel, Audioguide. Přejete-li si objednat pro více osob, uveďte tento požadavek v poznámce. Objednávky přijímáme nejméně 10 dní předem.
2 osoby1790 Kč..Dárkové pobyty

Termín Od - Do
01.01.2013 - 31.12.2013   (Po-Ne)

Dárkové pobyty - ilustrativní foto

Potěšte Vaše blízké nezapomenutelným pobytem v pohádkovém městě! Vybírat můžete ze tří dárkových pobytů určených pro dvě osoby na dvě noci. Jejich podstatou je představit Vám esenci Českého Krumlova. Nádherný dárek pro Vaši lásku, kamarádku, maminku, babičku. A není nikde psáno, že obdarovávat smějí pouze muži. V pobytech Vás čeká například návštěva čtyř unikátních expozic, originální portrét v kostýmu, výjimečný gastronomický zážitek, tajuplná prohlídka středověkého města nebo rozmazlování ve wellness centru.


Ceník platný: 08.02.2013 - 17.02.2013

Položka mj cena /mj
Krumlov inspirující
Objednávky přijímáme nejméně 14 dní před termínem příjezdu. Uveďte den příjezdu. Krumlov inspirující obsahuje: dvě noci v pensionu, čtyři expozice, fotoportrét v kostýmech a kulisách plus dárek.
2 osoby2999 Kč
Krumlov královský
Objednávky přijímáme nejméně 14 dní před termínem příjezdu. Uveďte den příjezdu. Krumlov královský obsahuje: dvě noci v pensionu, čtyři expozice, fotoportrét v kostýmech a kulisách, rožmberské menu a průvodce městem plus volbu - wellness centrum NEBO degustaci vína
2 osoby6499 Kč
Krumlov vznešený
Objednávky přijímáme nejméně 14 dní před termínem příjezdu. Uveďte den příjezdu. Krumlov vznešený obsahuje: dvě noci v pensionu, čtyři expozice, fotoportrét v kostýmech a kulisách plus volbu - průvodce městem NEBO rožmberské menu
2 osoby4199 Kč..Valentýnské pobyty


* Hotel Peregrin
* Hotel - Restaurace Švamberský dům
..Valentýnské menu


* Restaurace Švamberský dům
* Krčma v Šatlavské ulici
* Restaurace Maštal
* Papa´s Living Restaurant
* Restaurace Petr Vok
* Hospoda U Klobouku
* Hotel Růže
* Hotel Old Inn