Katalog produktů a služeb > Turistické atraktivity > Jižní Čechy > Region > Zážitkové programy

GRENZ GENIAL - Turistický průvodce pro volný čas na Lipně

..

Frymburk 203
38279 FRYMBURK
Kontakt: Ing. Martin Řezáč - Lipno Marketing

Telefon: +420 773 444 944

E-mail: office@lipno-marketing.cz
WWW: www.grenzgenial.cz

Poloha: Jižní Čechy
Typ: Zážitkové programy


Další informace:


Velmi výhodná knížka plná praktických informací a atraktivních slev!

Turistický průvodce Grenzgenial je velice šikovná knížka, kterou by měl mít každý, kdo tráví ať letní či zimní dovolenou na Lipně a v blízkém okolí. Vedle atraktivních slev 1+1 zdarma a dalších výhod na desítky turistických atrakcí z české, rakouské i bavorské části Šumavy vám poskytuje praktické informace, jako jsou kontakty, otevírací doby uvedených turistických atrakcí a bezpočet tipů pro volný čas.

S průvodcem Grenzgenial poznáte Lipno a blízké okolí tak pestře a výhodně jako nikdy před tím...

Za cenu 200 Kč získáváte v průvodci Grenzgenial desítky slev typu 1+1 zdarma a dalších výhod v hodnotě tísíců korun!Nové vydání průvodce Grenzgenial s platností do 30.6.2020


Světlo světa spatřilo nové vydání oblíbeného turistického průvodce Grenzgenial s desítkami tipů a slev pro volný čas nejen z Lipenska, ale i blízkého okolí včetně příhraničí. Průvodce, kterého pořídíte za 200 Kč (nebo zdarma k pobytu u vybraných ubytovatelů) Vám pomůže během Vaší dovolené ušetřit stokoruny i více. Nové vydání průvodce je platné až do 30. června 2020
Hodnotné výhody z Lipenska i příhraničí


Turistický průvodce Grenzgenial má formát malé praktické knížky, která se vám snadno vejde do kapsy. V ní najdete bezmála 80 tipů pro volný čas (jak letní, tak zimní sezónu) včetně odtrhovacích kuponů na hodnotné slevy. Turistického průvodce Grenzgenial zakoupíte za 200 Kč ve vybraných informačních centrech na Lipensku, u partnerských ubytovatelů a v dalších prodejních místech.
Prodejní místa průvodce Grenz Genial


Průvodce Grenzgenial aneb praktickou knížku plnou atraktivních slev 1+1 zdarma a dalších výhod pořídíte nejen na Lipensku, ale také v Českém Krumlově či Českých Budějovicích.

Vedle informačních center nabízí k prodeji, anebo zdarma jakou součást pobytu celá řada ubytovacích zařízení na Lipensku a v okolí.
Fotogalerie

.. .. .. ..
.. .. .. ..
..