Katalog produktů a služeb > Provozovny > Jižní Čechy > Obchod > počítače, komunikace

Samsung Česká republika

..

Oasis Florenc, Sokolovská 394/17
18000 Praha 8
Kontakt: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Telefon: +420 225 020 777
Fax: +420 225 020 789

E-mail: info@samsung.cz
WWW: www.samsung.cz

Poloha: Jižní Čechy

Společnost Samsung již více než 70 let usiluje o zlepšování světa prostřednictvím nejrůznějších oborů činnosti, které v současnosti zahrnují pokročilé technologie, polovodiče, stavitelství výškových budov a závodů, petrochemický průmysl, módu, zdravotnictví, finance, hotely a další. Naše nejvýznamnější společnost, Samsung Electronics, stojí v čele globálního trhu špičkové elektroniky a digitálních médií.

Prostřednictvím moderních, spolehlivých výrobků a služeb, talentovaných lidí a odpovědného přístupu k podnikání a globální příslušnosti a ve spolupráci s našimi partnery a zákazníky společnost Samsung nastavuje nový směr vývoje globální společnosti.


Profil Společnosti

..

Lídr v oblasti digitálních technologií...odpovědný globální hráč...skupina společností mnoha tváří... etický podnik... Samsung je toto vše a ještě více. Výrobky, lidé a přístup společností Samsung Group a Samsung Electronics k podnikání se řídí těmi nejvyššími standardy, abychom mohli účinněji přispívat ke zlepšování světa.

Filozofie společnosti Samsung
Ve společnosti Samsung se řídíme jednoduchou podnikatelskou filozofií: věnovat svůj talent a technologie na vytváření vynikajících výrobků a služeb, které přispívají k vytváření lepší globální společnosti.

Naši lidé uvádějí tuto filozofii každý den do života. Naši vedoucí pracovníci hledají po celém světě nejnadanější osobnosti a poskytují jim prostředky, aby mohli naplno realizovat své schopnosti. Výsledkem je, že všechny naše výrobky – od paměťových čipů, jež pomáhají podnikům ukládat důležité informace, až po mobilní telefony, které spojují lidi mezi kontinenty – dokáží obohacovat životy.


Samsung V ČR

.. ..

Představte si... moderní technologie a špičkový design

Samsung Electronics, přední výrobce digitálních obrazovek, paměťových čipů, mobilních telefonů a TFT-LCD displejů, vstoupil na český trh 1. července 2005, kdy bylo v Praze slavnostně otevřeno zastoupení společnosti. Od počátku devadesátých let až do roku 1997 však měla společnost Samsung v ČR již přímé zastoupení. V současné chvíli je na našem trhu Samsung, Zrt. zastoupen v divizi audio video techniky, divizi informačních technologií, divizi domácích spotřebičů a divizi telekomunikací – mobilních telefonů.

Audio video technika – obrovský výkon a špičkový design
Divize Audio Video techniky nabízí českým zákazníkům široké portfolio výrobků, jsou to především širokoúhlé plazmové, projekční a LCD obrazovky, které patří k nejžádanějším artiklům, zejména díky jejich vysoké kvalitě a špičkovému designu. Kromě televizorů audio-video divize zajišťuje videokamery, multifunkční kamery Blu-ray, DVD, DVB-T přijímače a z kategorie audio systémů především domácí kina. Od 1. 1. 2008 se Samsung, Zrt. stal rovněž oficiálním distributorem kompaktních fotoaparátů a zrcadlovek Samsung. Podstatným a úspěšným segmentem jsou také designové MP3 přehrávače vybavené technologií DNSe.

Informační technologie udávají tón
Informační technologie Samsung patří mezi nejvyspělejší na světě, produkty z této řady pravidelně získávají prestižní ocenění odborných časopisů v ČR i v zahraničí. Zákazníkům v České republice Samsung, Zrt. nabízí top monitory, ale také tiskárny a optické a pevné disky, které patří k nejtišším svého druhu.

Spotřební elektronika a bílá technika – revoluční technologie
Pro domácí spotřebiče značky Samsung jsou charakteristické progresivní technologie, moderní design a v neposlední řadě i neustále se rozšiřující sortiment. Novinkou je revoluční technologie komplexní ochrany zdraví SilverWash PlusTM, Samsung dodává na český trh pračky, lednice, vysavače, mikrovlnné trouby a vestavné kuchyňské spotřebiče nejvyšší kvality vybavené právě touto technologií.

Telekomunikace - mobilní telefony nabité moderní technologií
Mobilní telefony značky Samsung začala na trh v České republice importovat společnost Kiboon Mobile již v roce 2002. Pro velký úspěch mobilních telefonů u českých zákazníků Samsung Electronics v roce 2006 převzal přímé zastoupení. Mezi hlavní přednosti, pro které jsou telefony Samsung tolik oblíbené, patří jejich funkce a nápaditý design podtržený vysokou kvalitou a moderními technologiemi. Mobilní telefony Samsung patří mezi prémiové značky mobilních telefonů na světě.