Katalog produktů a služeb > Provozovny > Český Krumlov > Cestovní ruch > Půjčovny

Surfsport půjčovna lodí

.. ..

Latrán 13
38101 Český Krumlov
Kontakt: Surfsport

Telefon: +420 775 959 404
Mobil: +420 775 959 404

E-mail: surfsportlode@seznam.cz
WWW: www.surfsport.cz

Poloha: Český Krumlov

Poloha na mapěJazyková vybavenost: CZ, DE, EN


Poskytované služby:

  • Možnost objednávek
  • On-line objednávky
  • Možnost platby v EUR
  • Úschovna zavazadel

Seznam nabídek:

PŮJČOVNA LODÍ
Půjčujeme rafty (4-6 osob), kanoe (2 osoby). Přepravíme Vás na místo startu nebo z místa cíle plavby. Pro skupiny, dále mimo sezónu a v případě nepříznivého počasí poskytujeme slevy. V ceně plavby je zahrnuto: půjčení lodě, raftu, pádel, plovacích vest, vodotěsného obalu mapy a doprava.


Provozní doba:

Termín Od - Do
01.04.2017 - 31.10.2017   (Po-Ne) 10:00 - 18:00


..VÍCEDENNÍ VÝLETY

..

Půjčíme Vám rafty (4-6 osob), kanoe (2 osoby), které v ceně dopravíme na místo startu a z cíle plavby v úseku Vyšší Brod - Boršov.S loděmi je možné přepravit až 16 osob. Po domluvě jsme schopni zajistit přepravu i většího počtu osob. Časy přistavení a odevzdání lodí je možné domluvit. V ceně plavby je zahrnuto: půjčení lodě, raftu, pádel, plovacích vest, vodotěsného barelu nebo vaku, mapy a doprava.

Ceník platný: 01.04.2017 - 31.10.2017

Položka mj Cena s DPH /mj
KANOE VÍCEDENNÍ VÝLET
Zapůjčení plastové nebo nafukovací kanoe na 2 a více dní. V ceně je započítáno půjčení pádel, barelů, vest, mapy a doprava na místo startu a z cíle plavby.
kanoe/den300 Kč
RAFT VÍCEDENNÍ VÝLET
Zapůjčení nafukovacího raftu na 2 a více dní. V ceně je započítáno půjčení pádel, barelů, vest, mapy a doprava na místo startu a z cíle plavby.
raft/den690 Kč


..JEDNODENNÍ VÝLETY

..

Nabízíme Vám 7 výletů po řece Vltavě v úseku Vyšší Brod - Boršov. Půjčíme Vám rafty (4-6 osob), kanoe (2 osoby), které v ceně i s Vámi dopravíme na místo startu a z cíle plavby. Všechny výlety začínají v naší provozovně Surfsport Kájovská 63 Český Krumlov. Časy startů jednotlivých výletů jsou na domluvě. V ceně plavby je zahrnuto: půjčení lodě, raftu, pádel, plovacích vest, vodotěsného barelu nebo vaku, mapy malé zaškolení a doprava.

Ceník platný: 01.04.2017 - 31.10.2017

Položka mj Cena s DPH /mj
A1 KANOE Český Krumlov - Zlatá Koruna
Výlet na plastové nebo nafukovací kanoi pro 2 osoby. Orientační čas plavby 4 hodiny. Délka 15 km. V ceně půjčovného jsou pádla, barel, vesty a doprava z cíle plavby. Nejkrásnější úsek Vltavy. Vhodné pro začátečníky.
kanoe600 Kč
A1 RAFT Český Krumlov - Zlatá Koruna
Výlet na nafukovacím raftu pro 3-6 osob. Orientační čas plavby 4 hodiny. Délka 15 km. V ceně půjčovného jsou pádla, barel, vesty a doprava z cíle plavby. Nejkrásnější úsek Vltavy. Vhodné pro začátečníky.
raft900 Kč
A2 KANOE Český Krumlov - Boršov
Výlet na plastové nebo nafukovací kanoi pro 2 osoby. Orientační čas plavby 9 hodin. Délka 33 km. V ceně půjčovného jsou pádla, barel, vesty a doprava z cíle plavby. Nejkrásnější úsek Vltavy. Vhodné pro zdatné vodáky vzhledem k délce úseku.
kanoe850 Kč
A2 RAFT Český Krumlov - Boršov
Výlet na nafukovacím raftu pro 4- 6 osob. Orientační čas plavby 9 hodin. Délka 33 km. V ceně půjčovného jsou pádla, barel, vesty a doprava z cíle plavby. Nejkrásnější úsek Vltavy. Vhodné pro zdatné vodáky vzhledem k délce úseku.
raft1350 Kč
A3 KANOE Vyšší Brod - Český Krumlov
Výlet na plastové nebo nafukovací kanoi pro 2 osoby. Orientační čas plavby 10 hodin. Délka 35 km. V ceně půjčovného jsou pádla, barel, vesty a doprava na start plavby. Zábavnější úsek Vltavy. Vhodné pro zdatné vodáky vzhledem k většímu počtu jezů v tomto úseku a délce.
kanoe900 Kč
A3 RAFT Vyšší Brod - Český Krumlov
Výlet na nafukovacím raftu pro 4-6 osob. Orientační čas plavby 10 hodin. Délka 35 km. V ceně půjčovného jsou pádla, barel, vesty a doprava na start plavby. Zábavnější úsek Vltavy. Vhodné pro zdatné vodáky vzhledem k většímu počtu jezů v tomto úseku a délce
raft1350 Kč
A4 KANOE Rožmberk - Český Krumlov
Výlet na plastové nebo nafukovací kanoi pro 2 osoby. Orientační čas plavby 6 hodin. Délka 25 km. V ceně půjčovného jsou pádla, barel, vesty a doprava na start plavby. Zábavnější úsek Vltavy. Vhodné pro zdatnější vodáky vzhledem k většímu počtu jezů v tomto úseku.
kanoe750 Kč
A4 RAFT Rožmberk - Český Krumlov
Výlet na nafukovacím raftu pro 4-6 osob. Orientační čas plavby 6 hodin. Délka 25 km. V ceně půjčovného jsou pádla, barel, vesty a doprava na start plavby. Zábavnější úsek Vltavy. Vhodné pro zdatnější vodáky vzhledem k většímu počtu jezů v tomto úseku.
raft1250 Kč
A5 KANOE Větřní - Český Krumlov
Výlet na plastové nebo nafukovací kanoi pro 2 osoby. Orientační čas plavby 2 hodiny. Délka 8 km. V ceně půjčovného jsou pádla, barel, vesty a doprava na start plavby. Zábavnější úsek Vltavy. Vhodné pro zdatnější vodáky vzhledem k většímu počtu jezů v tomto úseku.
kanoe500 Kč
A5 RAFT Větřní - Český Krumlov
Výlet na nafukovacím raftu pro 3-6 osob. Orientační čas plavby 2 hodiny. Délka 8 km. V ceně půjčovného jsou pádla, barel, vesty a doprava na start plavby. Zábavnější úsek Vltavy. Vhodné pro zdatnější vodáky vzhledem k většímu počtu jezů v tomto úseku.
raft700 Kč
A6 KANOE Zátoň - Český Krumlov
Výlet na plastové nebo nafukovací kanoi pro 2 osoby. Orientační čas plavby 4 hodiny. Délka 15 km. V ceně půjčovného jsou pádla, barel, vesty a doprava na start plavby. Zábavnější úsek Vltavy. Vhodné pro zdatnější vodáky vzhledem k většímu počtu jezů v tomto úseku.
kanoe600 Kč
A6 RAFT Zátoň - Český Krumlov
Výlet na nafukovacím raftu pro 3-6 osob. Orientační čas plavby 4 hodiny. Délka 15 km. V ceně půjčovného jsou pádla, barel, vesty a doprava na start plavby. Zábavnější úsek Vltavy. Vhodné pro zdatnější vodáky vzhledem k většímu počtu jezů v tomto úseku.
raft900 Kč
A7 KANOE Spolí - Český Krumlov Centrum
Výlet na plastové nebo nafukovací kanoi pro 2 osoby. Orientační čas plavby 1 hodina. Délka 5 km. V ceně půjčovného jsou pádla, barel, vesty a doprava na start plavby. Plavba skrz historické centrum Českého krumlova . Vhodné pro zdatnější vodáky vzhledem k většímu počtu jezů v tomto úseku.
kanoe450 Kč
A7 RAFT Spolí - Český Krumlov centrum
Výlet na nafukovacím raftu pro 3-6 osob. Orientační čas plavby 1 hodina. Délka 5 km. V ceně půjčovného jsou pádla, barel, vesty a doprava na start plavby. Plavba skrz historické centrum Českého Krumlova . Vhodné pro zdatnější vodáky vzhledem k většímu počtu jezů v tomto úseku.
raft650 KčFotogalerie

.. .. .. ..
.. ..