Katalog produktů a služeb > Stravování > Český Krumlov > Catering

Zámecká jízdárna


Zámecká jízdárna Zámecká jízdárna

Latrán 37
38101 Český Krumlov
Kontakt: AUVIEX, s.r.o.

Telefon: +420 604 660 385

E-mail: auviex@auviex.cz
WWW: www.zameckajizdarna.cz

Poloha: Český Krumlov

Poloha na mapě

Typ: Catering

Vnitřní kapacita: restaurace 70,sál 400-600
Venkovní kapacita: 30
Cena menu: ala carte

Jazyková vybavenost: CZ, DE, EN

Stravenky, jídelní kupóny: ano


Bezbariérový přístup - NE Nekuřácká zóna - ANO Bezhotovostní platba - NE Živá hudba, zábava - ANO Kuchyň po 22:00 - NE Menu pro skupiny, zájezdy - ANO Rezervace míst - ANO Salonky, konferenční místnosti - ANO
Snídaně - NE Zahradní restaurace - ANO Jídla na otevřeném ohni - NE Internet, internetcafe - ANO TV, velkoplošná projekce - NE Směnárna - NE Pes, kočka - ANO Parkoviště - ANO

catering, koncerty, plesy, svatby, bankety, rauty, zahradní slavnosti

Pivo:
Budějovický Budvar, světlé pivo, tmavé pivo (tzv. černé), pivo - 12°, nealkoholické pivo

Kuchyně:
česká, mezinárodní, studená kuchyně, těstoviny, saláty

Dopravní dostupnost:
autem

Nepodarilo se navazat spojeni s databazi. Opakujte prosim pokus pozdeji.   |   Database error. Please, try your access later.


Seznam nabídek:

Objekt zámecké jízdárny, který společnost Auviex provozuje, patří mezi ojedinělé stavby z 18. století ve stylu vídeňského rokoka a nabízí široké možnosti využití.

Historický sál s vynikající akustikou pojme 400 hostů při stolovém uspořádání a při koncertním až 650 míst. Restaurace v předsálí se 60 místy, vhodná pro skupinové stravování, svatební hostiny i firemní oslavy, umožňuje významně rozšířit kapacitu sálu.

Vlastní cateringové služby jsou na velmi dobré úrovni a všem klientům, kteří využijí sálu a zázemí zámecké jízdárny jsou garantovány i velmi zajímavé ceny rautů, dobových slavností i kongresové gastronomie.

Máme velmi dobré zkušenosti se zastřešením respiria před budovou Jízdárny . Toto řešení umožňuje pořádání větších kongresů a početnějších společenských akcí až do počtu cca 700 osob a to i v zimním období. Zámeckou jízdárnu v kombinaci s využitím přilehlé zámecké zahrady je možné nabídnout pro pořádání ojedinělých zahradních slavností, jejichž nesporný půvab umocní nádherný výhled na zámecký komplex a historické jádro města.

Výhodou je možnost využití velkokapacitního parkoviště přímo u objektu zámecké jízdárny.

Všem klientům nabízíme vždy přátelský přístup, pohostinnost, flexibilitu a kreativní řešení.

Nepodarilo se navazat spojeni s databazi. Opakujte prosim pokus pozdeji.   |   Database error. Please, try your access later.


..Rozměry sálů zámecké jízdárny

Zámecká jízdárna

*historický sál ... délka 50 m šířka 15 m
*restaurace v předsálí ... délka 23 m šířka 20 m
Kapacita
*školní uspořádání ... 430 míst k sezení u stolů
*koncertní uspořádání ... 650 míst k sezení
*plesy, společenské akce s tanečním parketem ... 430 míst k sezení
*raut ... 600 -700 osob
*banket ... 400 osob

Doplňkové služby
Obsluha šatny, ozvučení sálu, překladatelský servis, hostesky, pořadatelská služba, stafáž v historických kostýmech, pořízení videozáznamu akce, pořízení fotodokumentace, řečnický pult s osvětlením, dataprojektor, projekční plátno, originální dekorace a květinová výzdoba.

Nepodarilo se navazat spojeni s databazi. Opakujte prosim pokus pozdeji.   |   Database error. Please, try your access later.