Katalog produktů a služeb > Stravování > Českokrumlovsko > Restaurace

Restaurace Sporthotelu Zátoň

.. ..

Zátoňské Dvory 1
38211 Zátoň, Větřní u Českého Krumlova
Kontakt: Ivo Jedlička

Telefon: +420 380 709 110

E-mail: info@sporthotel-zaton.cz
WWW: www.sporthotel-zaton.cz

Poloha: Českokrumlovsko

Poloha na mapě

Typ: Restaurace

Vnitřní kapacita: 170
Venkovní kapacita: 30

Jazyková vybavenost: CZ, DE, EN, FR


Bezbariérový přístup - ANO Nekuřácká zóna - ANO Bezhotovostní platba - ANO Živá hudba, zábava - NE Kuchyň po 22:00 - NE Menu pro skupiny, zájezdy - ANO Rezervace míst - ANO Salonky, konferenční místnosti - ANO
Snídaně - ANO Zahradní restaurace - ANO Jídla na otevřeném ohni - ANO Internet, internetcafe - ANO TV, velkoplošná projekce - ANO Směnárna - NE Pes, kočka - ANO Parkoviště - ANO

Pivo:
Budějovický Budvar, Radler, nealkoholické pivo

Kuchyně:
česká, gourmet, rybí, vegetariánská


Seznam nabídek:


Sporthotel Zátoň disponuje celkem třemi oddělenými restauracemi v kapacitě 170 míst a terasou se 30ti místy.

Restaurace s krbem přechází v hotelovou jídelnu, ta je určena především k podávání snídaní, obědů a večeří. Tyto prostory jsou samozřejmě přísně nekuřácké.Hotelovým hostům je k dispozici po celý den a večer až do 23:00.
Z prostoru hotelové jídelny je přímý vstup na hotelovou terasu s grilem, na které v letních měsících pořádáme gril-party.
Jídelní lístek poskytuje široký výběr mas, ryb, risot a salátů, vše připravujeme z čerstvých surovin bez použití polotovarů.

Naší specialitou jsou čerství pstruzi na několik způsobů z místních sádek Lota - Slubice. Rybí Líheň se nachází na Strážném potoce, jehož okolí je tvořeno čistými a krásnými lesy a protéká kolem našeho hotelu.
Dezerty připravujeme na objednávku hosta vždy čerstvé.

Doporučujeme:
Filet ze pstruha se sezónní grilovanou zeleninou

Lobby Bar
Kuřácký bar, který během dne slouží jako kavárna. Nabízí široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů. Disponujeme také bohatou nabídkou moravského i světového vína. Dodavatelem vína pro hotelovou vinotéku je Josef Valihrach, vinař roku 2009. Bar je otevřený denně od 17:00 do 01:00. Rovněž z tohoto prostoru je přímý vstup na terasu hotelu.


..Moderní gastronomie v restauraci Sporthotelu Zátoň

Nemusíte být zároveň našimi hotelovými hosty, abyste měli možnost ochutnat naši vynikající kuchyni. Naši šéfkuchaři pro Vás každý den připravují skvělá jídla z čerstvých surovin bez použití polotovarů a náhražek. Nabídku naší kuchyně můžete ochutnat denně od 11 do 22 hodin. Specialitou restaurace jsou pokrmy z čerstvých ryb, domácí těstoviny a rizota. Naše nabídka je sezónní a vždy čerstvá. Můžeme se pochlubit čerstvými rybami z místních sádek. Pokud jste ještě nezavítali k nám do restaurace, je nejvyšší čas to napravit.

Naši hosté mohou strávit příjemné chvíle v prostorách nekuřácké restaurace nebo posedět venkovní terase s výhledem do okolní krajiny. Pro Vaše děti je zde připraveno venkovní dětské hřiště a vnitřní dětský koutek, kde se snadno zabaví v bezpečí areálu. Pokud chcete spojit příjemnou večeři, sport a zábavu, můžete si u nás před večeří také zasportovat a využít squashovou halu, sportovně relaxační okruh s naučnou stezkou, stolní tenis nebo kuželkářskou dvou-dráhu.

Vaříme také bezlepkově!

Doporučujeme Vám rezervace na telefonním čísle: 380 709 110 nebo na emailu: info@sporthotel-zaton.cz

Další informace: Výběr z menu [PDF 1.84 MB]