Turista > Stravování

menu.ckrumlov.cz pro restaurace

Upravili jsme systém menu.ckrumlov.cz, aby umožňoval kromě zveřejňování nabídky českokrumlovských restaurací rovněž objednávku jednotlivých jídel. Reagujeme tak na obtížnou situaci zaměstnanců, kteří po uzavření restaurací musejí řešit, jak si zajistí oběd. Jedná se pouze o komunikační nástroj pro restaurace a jejich zákazníky, za úplnost informací o objednávání a dodání jídel i za faktický průběh objednávky nenese město žádnou odpovědnost. Systém funguje v testovacím režimu, proto prosíme o pochopení pro případné nedostatky.

Pokud již máte v Katalogu stravovacích zařízení prezentaci své provozovny

Pokud už máte registraci v katalogu OIS a zveřejňujete denní menu Vaše menu nabízíte jako dřív. Nově je v administraci k dispozici přehled objednávek pro jednotlivé dny. Objednávky Vám budeme zasílat i e-mailem, ale pouze se seznamem v administraci provozovny máte jistotu, že žádná objednávka neskončila v nevyžádané poště. Zkontrolujte si zaregistrované údaje, hlavně e-mail, telefon a web. Tyto údaje se zobrazí u nabídky stravování jako kontaktní údaje.

Vstup do administrace, správa katalogů

Zapomenuté přístupové údaje

Pokud si už nepamatujete zaregistrované přístupové údaje, můžete si o ně napsat e-mailem na menu@ckrumlov.cz, nebo si je vyžádat telefonicky na +420 777 348 148

Pokud ještě nemáte prezentaci Vašeho stravovacího zařízení v katalogu

Prvním krokem v práci s katalogy OIS je registrace. Jedná se o  povinné vložení údajů o uživateli katalogů (o provozovateli nabízených služeb, produktů v katalozích). V rámci registrace zadáte Vámi zvolené přístupové jméno a heslo, pomocí nichž je možno vkládat a upravovat informace o provozovnách v rámci katalogů OIS Český Krumlov. Bez registrace není možné využívat služeb katalogu - např. vkládat denní menu atd.

Registrace uživatele katalogu - vytvoření účtu

Další postup je shodný s předchozím bodem.

Jak zadat nabídku stravování do systému

Na stránce zadávání jídel je přednastavena volba "Povolit distribuci jídel". Pokud nechcete přijímat e-mailové objednávky pomocí naší služby, odškrtněte toto nastavení. Potom Vás mohou zákazníci kontaktovat pouze telefonicky nebo osobně. V textovém poli dále prosím uveďte:

  • základní informace o provozu Vaší resturace - jakým způsobem fungujete, otevírací doba okénka, podmínky rozvozu nebo také vyjímky - jaké stravenky neberete
  • jakým způsobem vydáváte jídlo - pouze výdej z okénka, do boxů nebo do vlastních krabiček nebo jen rozvoz (za jakých podmínek) nebo obojí.
  • kolik stojí menu - uveďte cenu jídla s detaily jako např. včetně polévky, cena boxu apod.
  • termín rezervace - do kolika hodin v aktuální den přijímáte e-mailové objednávky, od kdy do kdy přijímáte telefonické objednávky

Telefon a e-mail se zobrazí z údajů uložených ve Vašem profilu (zkontrolujte Vaše uložené údaje).

Příklad popisu provozovny č. 1

Jak zadat nabídku stravování do systému

Příklad popisu provozovny č. 2

Základní informace: od pondělí do pátku vydáváme denní menu od stolu ve vstupních dveřích do menu boxů nebo do vlastních krabiček. Rozvoz dle telefonické domluvy.
Způsob doručení: přes okénko do boxů nebo do vlastních krabiček. Rozvoz mezi 12-13 hod. na adresu uvedenou v objednávce. Způsob doručení (osobní odběr nebo dovoz) uvedťe do poznámky v objednávce!
Cena menu: 120 Kč + 10 Kč box, dovoz zdarma na území města Č. Krumlov, jinak +20 Kč.
Termín rezervace: na daný den do 10:00 hod., telefonicky od 08:00 do 10:00 daného dne.

Kontakty pro další informace

Jakékoliv další informace k aplikaci Vám rádi poskytneme na emailu menu@ckrumlov.cz nebo na telefonu +420 777 348 148.