Aktuality > 2020

Tipy na podzimní procházky Krumlovem a jeho okolím

Podzimní procházky Krumlovem Co dělat v Krumlově, když je většina zajímavých míst uzavřena? Památky, muzea a galerie navštívit nemůžete. Ani v cukrárně, kavárně nebo restauraci útočiště nenajdete. Čas v podzimním Krumlově ale můžete strávit venku, na čerstvém vzduchu! 

Krumlov má úžasně bohaté přírodní okolí a s přírodou a zelení se můžete setkat dokonce i uvnitř města. Objevte jeho parky a zahrady, které teď na podzim hrají všemi barvami. Krásné procházky vás zavedou také do lesa na Dubík k naučné stezce, kterou ocení hlavně vaše ratolesti, k Ptačímu Hrádku nebo na vrchol Křížové hory. A i když jsou interiéry Státního hradu a zámku Český Krumlov již uzavřeny, jen tak v klidu bloumat jeho nádvořími je vždy zážitek.

Procházky Krumlovem 

Podzimní procházky Krumlovem Parky a zahrady 

Zámecká procházka

Ptačí hrádek a Dubík 

Vzhůru na Křižák 

Dětská hřiště 

Něco na zub s sebou 

 

Tipy na výlety do okolí 

Podzimní procházky Krumlovem Hluboké lesy, rozlehlé přírodní parky, modré hladiny rybníků a řek, zbytky keltských sídlišť, zříceniny, hrady, zámky, kláštery, kostely a kapličky - to vše a mnohem více můžete vidět při putování krásnou krajinou Českokrumlovska. Odpočiňte si od historie a městského ruchu, Český Krumlov a jeho okolí nabízí nepřeberné množství příležitostí, jak strávit dovolenou aktivně.