Katalog produktů a služeb > Ubytování > Český Krumlov > Apartmány, byty k rekreaci

Apartmány Krumlovský mlýn

Apartmán I Apartmán II

Široká 82
38101 Český Krumlov
Kontakt: Petra Judová

Telefon: +420 736 634 460

E-mail: info@krumlovskymlyn.cz
WWW: www.millapartment.cz

Poloha: Český Krumlov
Typ: Apartmány, byty k rekreaci
Celková lůžková kapacita: 4

Poloha na mapě

Jazyková vybavenost: EN, DE, FR

Nekuřácký provoz: anoKoupelna se sprchou - ANO Koupelna s vanou - ANO Telefon na pokoji - NE Minibar - ANO Televizor - ANO Satelit - NE Telefon - NE Úschovna, trezor - ANO
Snídaně - NE Restaurace - NE Bar - NE Zahradní restaurace - NE Vinárna - NE Konferenční prostory - NE Vaření v kuchyňce - ANO Prádelna - NE
Kadeřnictví - NE Platební karty - ANO Bezbariérový přístup - NE Posilovna - NE Sauna - NE Masáže - NE Solárium - NE Bazén - NE
Herna, kasino - NE Směnárna - NE Internet - ANO Parkoviště - ANO Hlídané parkoviště - NE Garáže - NE Sportoviště - NE Psům vstup povolen - NE

Lázeňský a rekreační poplatek (15 Kč/osobu/den) je zahrnut v ceně ubytování.

Parkoviště - ANO  150,- Kč    Internet - ANO  v ceně

Apartmány Krumlovský mlýn se nacházejí v jednom z nejstarších objektů v historickém centru Českého Krumlova. Objekt bývalého mlýna se nachází přímo na břehu řeky Vltavy. Z oken apartmánů je krásný výhled na českokrumlovský zámek, řeku i mlýnský náhon.

Svým hostům oba apartmány nabízejí romantickou atmosféru historické budovy, jež se snoubí s prvky moderního designu.
Oběma apartmánům dominují originální zavěšená letiště s velkými knihovnami vybavenými klasikou české i zahraniční literatury. Samozřejmostí obou apartmánů je plně vybavená kuchyňská linka s lednicí, myčkou nádobí, sklokeramickou deskou a dalšími potřebnými elektrospotřebiči. Toalety s bidetovou sprškou jsou umístěny u obou apartmánů samostatně.

Apartmánu I o ploše přibližně 60 m2 je vlastní komorní, intimní atmosféra jako stvořená pro romantické chvíle. Jedinečnost apartmánu udává zejména prosklená koupelna s velkou vanou a samostatnou luxusní sprchou.

Pro Apartmán II o ploše téměř 70 m2 je charakteristický pocit prostornosti, vzdušnosti a proslunění. Apartmán je rovněž vhodný pro romantické chvíle, ale svým uspořádáním je vhodnější pro případné hosty s dětmi. Luxusní koupelna se dvěma umyvadly je vybavená velikou rohovou vanou i samostatným sprchovým koutem s masážním panelem.

Vybavení apartmánu odpovídá kategorii First Class ****. Samozřejmostí je uzamykatelný trezor přímo v apartmánu, plochý televizor s televizními i rozhlasovými programy a s internetovým připojením. Na pokoji je k dispozici zdarma WiFi připojení k internetu.

Ke zvýšení komfortu je hostům v apartmánech k dispozici minibar s nabídkou kvalitních nápojů. Hosté mohou také využít nabídky kvalitních zahraničních červených vín. Vína jsou spořádána v originálních stojanech.

Parkování za příplatek je možné, a to cca 10 minut pěšky od apartmánu.

Přímo v objektu Krumlovského mlýna je možno navštívit také zdejší stylovou restauraci s terasou nad řekou Vltavou, bar, Museum historických motocyklů s galerií či kavárnu. Rovněž je možno využít služeb zdejší směnárny.


Počet pokojů Typ pokoje Kapacita Počet osob v pokoji Cena za pokoj
1. 1. - 31. 12
1

Apartmán

Manželská postel - ANO WC - ANO Koupelna se sprchou - ANO Koupelna s vanou - ANO Telefon na pokoji - NE Minibar - ANO
Televizor - ANO Satelit - NE Úschovna, trezor - ANO Vaření v kuchyňce - ANO Bezbariérový přístup - NE Internet - ANO

2 + 2 2 5 600 Kč
1 5 600 Kč
Přistýlka 1 300 Kč
1

Apartmán I

Manželská postel - ANO WC - ANO Koupelna se sprchou - ANO Koupelna s vanou - ANO Telefon na pokoji - NE Minibar - ANO
Televizor - ANO Satelit - NE Úschovna, trezor - ANO Vaření v kuchyňce - ANO Bezbariérový přístup - NE Internet - ANO

2 + 1 2 5 600 Kč
1 5 600 Kč
Přistýlka 1 300 Kč


Fotogalerie

.. .. .. ..
.. .. .. ..
.. .. .. ..
.. .. .. ..
.. .. .. ..
..